Přístroj pro zlepšování mikrocirkulace v podkoží s pomocí pulzního podtlaku.

Slabý průtok krve a lymfatické tekutiny je příčinou viditelných změn na kůži a v podkoží. Důsledkem je hromadění odpadních látek metabolismu. Zduřením podkoží vazivové tkáně je vzhled pokožky každý den horší a horší. Objeví se množství prohlubní a hrbolků, jež dávají obraz pomerančové kůže, tzv. celulitidy.


Nový přístroj GREEN VAC je svým jednoduchým a současně rafinovaným způsobem použití vemi pokrokovým v léčbě a ošetření změn v podkoží. Přístroj využívá metodu pulzního podtlaku. Léčba podtlakem je po staletí známá jako dobrý způsob zlepšování mikrocirkulace a působení na vazivovou tkáň, fibrinová vlákna v podkoží. S pomocí aplikátorů, které mají ve svém středu rotující kuličku, se snadno současným podtlakem utváří kruhové kožní řasy, ve kterých dojde k masáži a tím k působení na elastická a fibrinová vlákna v podkoží.

Aplikátory vytahují z těla veškeré toxické látky v dané oblasti. Jejich různý tvar a konstrukce umožňují léčbu na velkých nebo malých plochách kůže a také na hůře dostupných místech. Možnost nastavení horního a spodního podtlaku napomáhá provádět léčbu také na nejcitlivějších místech kůže těla.


Zlepšuje se přítok čerstvé okysličené krve, zrychlí se odtok lymfatické tekutiny, která odvádí toxiny metabolizmu z organizmu.

Indikace:

  • Otoky
  • Celulitis, zeštíhlení a zpevnění pokožky
  • Zmenšování vrásek obličeje
  • Vytvarování těla, zbavení se nerovnoměrností
  • Detoxikace organizmu
  • Ošetření jizev a strií